SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 10749396
nr 1074 9396
Bestick
silver, 3 fruktknivar + 3 st. teskedar, 1800-tal, 13, 5-19
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2016
kl 18:56:04
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.